Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları


Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Soforbul.com , Özel İstihdam Büroları Genelgesi (2016/1)’nin “Kurumdan İzin Alınmasını Gerektirmeyecek Durumlar” başlıklı 2.10 maddesi (2.) bendi olan “İş arama motoru veya seri ilan şeklinde olup; başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitelerinin Kurumdan izin belgesi almasına gerek bulunmamaktadır.” maddesi kapsamında faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu bağlamda websitemizde;

Üyelik sistemi bulunmamaktadır.
İş arayanlardan herhangi bir kişisel kayıt ya da başvuru alınmamaktadır.
İş arayanlardan ya da iş verenlerden herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
İlan sayfalarında “BAŞVUR” butonu bulunmamaktadır.
İlanların doğruluğunun araştırılması iş veren/arayan sorumluluğundadır.

Soforbul.com şoför arayanların ve şoför olanların ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayabilecekleri sarı sayfalar tarzında seri ilan sitesidir.İlanlar hakkında detaylı bilgimiz ya da bir bağlantımız yoktur.Soforbul.com istihdam bürosu olarak çalışmaz, istihdam için işçi ve işveren arasında aracılık faaliyeti yürütmez, şahıslardan CV toplamaz ya da işveren bilgilerini doğrudan paylaşmaz.İlanlar sonucunda doğabilecek hiç bir sorundan soforbul.com sitesi sorumlu değildir. Websitemizi kullanan tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırlar.
Sitemiz arşivinden silinmesini istediğiniz ilanlar ya da diğer problemlerle ilgili iletişim bölümünden bize ulaşmanızı rica ederiz.

%d blogcu bunu beğendi: