Şoför Arıyorum


Soforbul.com şoför arayan işletmeler ile iş arayan şoförleri bir araya getiriyor. Sade ve anlaşılabilir bir şekilde şoför ilanlarını listeleyen soforbul.com hiç bir şekilde işletmelerden ya da iş arayanlardan ücret talep etmez.

Eğer bir işletmeniz var ve siz de işinize uygun bir şoför arıyorsanız aşağıdaki yönergeleri takip ederek aradığınız şoförü bulabilir ya da yeni bir ilan vererek iş arayan şoförlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Şoför bulma işlemi nasıl yapılır?

1- Arama yaparak. 

Aşağıdaki görselde örneklendiği gibi anasayfamızda bulunan kolay kategorilendirme ile işletmenize uygun ilanları listeleyebilir ve aradığınız şoförü kolayca bulabilirsiniz.

şoförüm iş arıyorum

Şoförüm iş arıyorum kısmını seçtikten sonra soforbul.com üzerinden iş arayan şoförler aşağıdaki örnekte göreceğiniz gibi otomatik olarak listelenecektir.

Dilerseniz örnekte kırmızı daire içinde gösterilen  kutucukların işaretlerini kaldırarak kendinize uygun olmayan şoförlerin listesini görmeyi engelleyebilirsiniz.

Ayrıca eski görünüme geri dönmek için örnekte görününen diğer kırmızı daire içinde “x” simgesine tıklayabilirsiniz.

şoför listesi

2- İlan Ekleyerek 

Sitemizin sağ üst köşesinde bulunan ilan ekle linkine tıklayarak ücretsiz ilan verme sayfasını açın, gerekli bilgileri doldurun ve ilanınızın onaylanmasını bekleyin. İlanınız onaylandıktan sonra şoför adayları size iletişim numarasından ulaşacaktır.

şoför ilanı ekle

%d blogcu bunu beğendi: