Şoförüm iş arıyorum


Soforbul.com iş arayan şoförler ile iş veren işletmeleri bir araya getiriyor. Sade ve anlaşılabilir bir şekilde şoför arayan işletmelerin ilanlarını listeleyen soforbul.com hiç bir şekilde işarayan şoförlerden ya da iş veren işletmelerden ücret talep etmez.

Eğer bir işletmede şoför olarak çalışmak istiyor ve isteğinize göre bir iş veren bulmak ya da kendini şartlarınızı sunarak iş verenlerin sizi bulmasını istiyorsanız aşağıdaki yönergeleri takip ederek aradığınız iş verene ulaşabilir ya da onların sizi bulmasını sağlayabilirsiniz.

 

1- Hızlı arama yaparak

Sitemizin tüm anasayfasında bulunan hızlı arama kutucuğu ile aradığınız türde bir iş bulmak için bir kaç kelime yazın ve ara butonuna tıklayın.

Örneğin ; istanbul kamyon şoförü

ankara makam şoförü

okul servis şoförü

2- İlanları listele

Ana sayfamızda bulunan şoför ilan listelerini örnekte gösterildiği gibi kendinize göre filtreleyerek aradığınız iş ilanına ulaşabilirsiniz.

Listelenen ilanların üst kısmında bulunan kutucuklu kategorilerine tıklayarak ilanların listelenmesini kaldırabilir ya da listeleyebilirsiniz.

şoför arıyorum

3- İlan ekleyerek

Sayfamızın üst kısmında bulunan ilan ekle linkine tıklayarak ücretsiz ilan verme bölümünden istenen tüm bilgileri doldurarak ilan verebilir ve işçi arayan firmaların sizi bulmasını sağlayabilirsiniz.

şoför ilanı ekle

 

%d blogcu bunu beğendi: